Kategorijo izdelkov
Kontakt

Fireflier razsvetljavo Limited

Tel: +86-130 8886 9086
Faksa: +86-755-32824002
E-pošta:info@fireflier.com
Vodja prodaje:Leo H. C
E-pošta:Leo@fireflier.com
Dodaj:Bldg A, Jinghaibing Tech Park, Liaokeng vasi, mestu Shiyan, Bao'an, Shenzhen, Kitajska

Service hotline
+86-130-8886 9086

Novice

Dom > NoviceVsebine

Pomen pregorevanja v LED luči

Fireflier razsvetljavo Limited | Updated: Jul 11, 2018

Zagotavljanje kvalitetnih LED luči, žarnic in svetilk pomeni visokokakovostno opremo za nadzor kakovosti in standarde testiranja. Pri Fireflier Lighting smo uvedli proizvodni in QC proces, ki zagotavlja učinkovite LED izdelke, ki trajajo dlje in zagotavljajo neprekosljivo osvetlitev.

Danes vam bomo predstavili opremo in instrumente za testiranje svetlobe, ki nam pomagajo zagotoviti najboljše svetlobne rešitve za naše svetovne LED stranke. Oglejte si in pridobite boljše razumevanje našega procesa proizvodnje in testiranja LED:

AC vir energije in digitalni merilnik moči

Oprema za testiranje svetlobe LED pomaga naši ekipi opraviti celovite teste delovanja pod različnimi napetostmi in zagotavlja, da LED izdelki v najboljših močeh delujejo tudi v presežni napetosti. Instrument za testiranje LED pomaga tudi pri testiranju zatemnitve, ki je pomemben za ugotavljanje optimalne učinkovitosti LED.

Vključevanje krogle

Oprema za testiranje LED pomaga pri izvajanju širokega spektra preskusov, vključno z električnim preskusom zmogljivosti, fotometričnim parametrom in preskusom barvnih parametrov. Vsi zgoraj navedeni preskusi igrajo ključno vlogo pri zagotavljanju kakovostnih LED luči z upoštevanjem napetosti naprej, povratnega toka uhajanja, faktorja moči, indeksa barvanja, sevalnega toka in še več.

IES test

Testiranje fotometričnih parametrov in električni preskus je pomemben za določitev visokih standardov za razsvetljavo LED za preskušanje in certificiranje. Obe preizkusi pomagata Fireflier Lighting, ki zagotavlja porazdelitev svetlobe, svetlobno učinkovitost, svetlobni kot, faktor moči, napetost in trenutno pravico. To je nekaj, kar vsak proizvajalec in dobavitelj LED proizvajalcev skrbi, bodisi v ZDA ali na Kitajskem.

Stojalo za testiranje

LED High Bay Lights, LED žarnice za kurjavo in svetila, ki se dobavljajo brez staranja, ogrožajo stranke z napako LED izdelkov. Zato je naša ekipa inženirjev LED zagotovila 72 ur staranja svetlobnega vira; 72 ur preskusa staranja na IC, kondenzator in upor; Od 48 ur do 72 ur za puščanje staranja; 36 ur za preskus trka in najmanj 24 ur preskusa staranja na celotni svetilki.

Preizkuševalnik za visoke temperature in osvetljevalnik

Medtem ko iluminometer pomaga pri vodenju učinkovitosti svetlobne jakosti in enakomernosti, se tester hi-lonke uporablja za izvedbo 1005 napetostnega upora v skladu s standardom UL in TUV. S pomočjo takšnih testov lahko vodilne svetilke nadzorujejo kakovost in postanejo najboljši vir za nakup kakovostnih LED luči.

Instrumenti vibracij

Sestavljanje je ključni del gradnje vrhunskih LED luči, zato je nujno, da se zagotovi hitrost montaže. Ta oprema za testiranje svetlobe LED pomaga našim inženirjem pri zagotavljanju, da so LED High Bay Lights in svetilke v vrhunski obliki in imajo dolgo življenjsko dobo.

Test za spuščanje

Kot že ime pove, ta test preverja trdnost LED cevi in embalažo izdelka. Test za spuščanje je ključnega pomena, da preprečimo poškodbe LED-izdelkov med prevozom in težavam z našimi strankami v ZDA, Kanadi, na Bližnjem vzhodu in v Avstraliji.

Tokrat naj poudarimo test staranja (Burn in Test), ki ga mnogi proizvajalci LED osvetlitve ponavadi ne upoštevajo.

Kaj je testno stojalo za staranje?

Stojalo za staranje je posvečeno simuliranju proizvodov v realnih pogojih, ki so vključeni v uporabo različnih dejavnikov pri staranju pogojev izdelka, da bi okrepili proces ustreznih pogojev.

Zakaj potrebujemo test staranja?

Elektronski izdelki, ne glede na sestavne dele, dele ali stroje, potrebujejo test staranja. Staranje in test ni eden koncept, staranje najprej in nato testiranje. Elektronski izdelek po izdelavi predstavlja celoten izdelek, ki lahko igra svojo vlogo. Toda po uporabi lahko uporabniki poiščejo različne težave, večina težav se pojavlja v prvih nekaj urah do deset ur. Kasneje oblikujejo elektronske izdelke, ki starajo in testirajo, da simulirajo uporabo države ali enakovrednih izdelkov. Ta postopek opravi proizvajalec izdelka. Problematični izdelki bodo ostali v tovarni, izdelki bodo brez težav prodali uporabnikom, da bi zagotovili, da so izdelki, ki jih kupijo uporabniki, zanesljivi ali manj problematični, kar pomeni pomen preskusa staranja.

Kako narediti test staranja?

1 Svetilke visoke svetilke LED postavite ena na drugo na polico za staranje in jih priključite na ustrezni električni sedež.

2 Odprite stikalo stojala za staranje v skladu z različno vhodno napetostjo, da zaprete ustrezno stikalo za vklop, da preverite, ali je bila prižgana vsaka svetilka, pri tem pa se prepričajte, da svetilka v procesu staranja deluje polna moč.

3 testni čas staranja več kot 24 ur, žarnica v procesu staranja, svetilka ni manjša od prehoda, preskus moči, vsaka moč 20 sekund, izklop 20 sekund, v procesu staranja vsaka 2 uri do Izvedba razsvetljava. (Metoda je, da žarnico vzamemo ročno v tresenju starih okvirjev ali ustrezen dotik). Časi staranja ne morejo videti mrtve luči, temne luči, utripati, barvni odtenki in drugi neželeni pojavi.

4 staranje glede na različne svetilke v skladu z različnimi postopki za staranje, staranje je zaključeno, zaprete stožčasto stikalo za staranje, kot površinska temperatura žarnice do sobne temperature, svetilka iz preskusne stojine za staranje, ki je nameščena v označenem mesto, da počakate na naslednji postopek.

5 v procesu staranja, kot je opis zgoraj opisanih neželenih pojavov, bi morali nemudoma prenehati s testiranjem, okvarjeni izdelki, odstranjeni iz starajočega stojala, in dobro delo zapisujejo slabo, slabo službo za dostavo izdelkov za obravnavo.

6 starajočega osebja vsake 2 uri, da naredi zapisnik o staranju.

7 oddelek kakovosti IPCQ vsakih 2 urah pregled starostnega okvirja, preverite, ali je staranje test normalna razsvetljava, staranje svetilk in luči, da identificirajo istem času, preverite čas staranja svetilke, čas polica, staranja zapisov zabeleženi v pregledu. Na evidenčnem listu, ko nenormalno stopnja staranja presega 3%, mora IPCQ odgovoriti na situacijo nadzorniku kakovosti.

8 Z nadzorom svetilk je treba namestiti glede na vgradnjo ožičenja ožičenja, poprodajno osebje mora sodelovati s proizvodnjo staranja.

Svetilka Fireflier ima več kot 24 ur preizkusov staranja, ki jih opravljajo pred pakiranjem in dobavljajo LED svetlobne lučke visoke svetilnosti in druge luči. To se naredi tako, da kupci dobijo visoko kakovostne izdelke. Zato je preskus staranja sestavni del vseh proizvodnih procesov, ki jih izvaja svetilka Fireflier. Vendar pa ne moremo zagotoviti 100-odstotne učinkovitosti, saj vedno obstaja napaka. Vendar pa poskušamo rešiti to napako v najkrajšem možnem času.

Spodaj je nekaj starih testnih fotografij izdelkov Fireflier Lighting:

Ripple UFO LED High Bay Light 60-240W

Ripple UFO LED High BAY staranje test

bela površina UFO LED High Bay Light

Titan UFO LED High Bay Light 300W-480W:

Titan UFO LED Visokozaslonske luči

Linearna LED High Bay Light 80-200W:

Linearni LED High Bay Light prižge v testu

E40 LED High Bay žarnica 50w-300W:

E40 LED High Bay Lamp test staranja

IP65 LED koruzna žarnica 10W-80W:

IP65 LED Corn Bulb test za staranje

IP65 LED koruzna žarnica 60w-200W:

Preizkus staranja svetlobe LED CORN